Ana Sayfa Tasarımlarımız Kurumsal İletişim
 

Kurumsal


Sezer Otomotiv, 2005 yılında her türlü özel tasarımlı ticari araçlara imza attı.Sezer Otomotiv, kaliteyi en üst düzeyde tutmak için her geçen gün kendini modernleştiriyor.
Uzman kadromuz ve teknolojimiz, müşterilerimize her türlü iç mekan tasarımı ve özel çözümler sunarak; evrensel kalitenin anlaşılması.Sezer Otomotiv, seyahat otobüsleri, turizm otobüsleri, şehir otobüsleri, okul otobüsleri, VIP ve diğer ticari araçlardaki raylı kamyonları dönüştürmek için çok yüksek deneyime sahiptir.
Mercedes Sprinter, Renault Master, Volkswagen Crafter'in üst yapısını ve iç tasarımını fark ederiz , Citroen Jumper, minibüslere Fiat Ducato model pano vanlar ve müşterilerimizin ihtiyaç ve demainlerine göre dizayn ediyoruz.
--------------------
Thank you for your interested SEZER AUTOMOTİVE . I would like to inform you about our company.
Our company Brand name is ''Sezer Automotive'',
which is Established in 2005 for Van conversion into Minibus , Busses and Luxary Cars.
Sezer Automotive Start to convert and redesign The Panel Vans of Mercedes Sprinter and VW Crafter in to minibus and luxary busses , In 2010 Our Company Became corporate LTD COMPANY.

But Our brand is still Sezer Automotive , Sezer Automotive it s a well-known Brand in the Turkish local market, and it became a popular in the Europe and GCC also

We also manufacture fiber spare parts for automobiles bus and minibuses. Such as front and rear Bumpers, side accessories, luggage rucks, bus minibus interior side trims, Doors, spoilers, interior fiber parts etc… And also we are manufacturing bus Door mechanism to make the manual doors to electronic , automatic by controlling from the driver’s side.

SEZER AUTOMOTİVE located in Bursa / Turkey


-


sezer automotive
Adres: Küçük Balıklı Mah 1. Katip Sokak A Blok 3 B Osmangazi / BURSA
Telefon: +90224 215 27 66 - info@sezerautomotive.com
design ven